banner38

banner31

Yalçın Toy yeniden Kayapa OSB Yön. Kur. Bşk. seçildi

Geçtiğimiz günlerde yapılan katılımcıların Müteşebbis Heyete dahil edilmesi seçiminin ardından yeni döneme başlayan Kayapa Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti, Bursa Valisi Yakup Canbolat’ın başkanlığında 2023 – 2027 döneminin ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda Kayapa OSB Yönetim Kurulu belirlenirken, Yalçın Toy yeniden Kayapa OSB Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi.

BURSA 19.05.2023, 17:54
Yalçın Toy yeniden Kayapa OSB Yön. Kur. Bşk. seçildi
banner40

Toplantıda konuşan Vali Yakup Canbolat, yeni oluşturulan Müteşebbis Heyetin tüm çalışmalarının bölgeye ve Bursa’ya hayırlı olmasını diledi. Vali Canbolat, Bursa’nın tüm potansiyelleri ile bir üretim şehri olduğunu belirtti. Nitelikli ve kaliteli üretim anlayışını benimseyen organize sanayi bölgeleri ve dünyaya açılan firmaları ile Bursa’nın sanayisi ve ihracatı ile Türkiye ekonomisinin lokomotiflerinden biri olduğunun alını çizerek, “Kayapa Organize Sanayi Bölgemiz de kuruluşundan bu yana kendini geliştiren, güncelleyen, çağın gereklerine uygun bir şekilde büyüyen yapısı ile Bursa ekonomisinin sacayaklarından birisidir. Üretimin yanı sıra Yeşil Bursa’nın doğal zenginliklerini korumak adına yürütülen çalışmaları ile Kayapa Organize Sanayi Bölgemiz her dönemde takdir toplayan OSB’lerimizden birisi durumunda. Yeni dönemde de Bursa ve Türkiye ekonomisine katkı sunmak adına daha nice güzel işlere imza atılacağına olan inancımız tamdır” dedi.

Müteşebbis Heyet Başkan Vekili İlker Duran da yeni oluşan yönetim kurulları ve önümüzdeki günlerde belirlenecek başkan ve başkan vekilleri ile ortak akıl yoluyla bölgeleri ve Bursa ekonomisini güçlendirmek için çalışmalarını sürdüreceklerini söyleyerek, yeni dönemin hayırlı olmasını diledi.

2023 – 2027 döneminin ilk müteşebbis heyet toplantısının ardından Kayapa OSB Yönetim ve Denetim kurulları şöyle oluştu:

Kayapa OSB Yönetim Kurulu:

Asıl Üyeler: Yalçın Toy (Başkan), İlker Duran (Başkan Vekili), Ali Güler, Salim Balcı, Muammer Ballı.

Yedek Üyeler: Ali Karen, Osman Güler, Süleyman Uzan, Taner Yıldırımlar, Cüneyt Canbolat

Kayapa OSB Denetim Kurulu:

Asıl Üyeler: Osman Günay, Bekir Girgin

Yedek Üyeler: Orhan Sekirden, Mustafa Ertuğral

Kayapa OSB OSBÜK Delegeliği:

Asıl Üyeler: İlker Duran, Yalçın Toy

Yedek Üyeler: Ali Güler, Muammer Ballı

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
26°
açık
banner36
Namaz Vakti 23 Temmuz 2024
İmsak 04:00
Güneş 05:47
Öğle 13:15
İkindi 17:10
Akşam 20:34
Yatsı 22:13