banner38

banner31

TEKSİDER, sektöre ivme katan çalışmalarını sürdürüyor

Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi İş İnsanları Derneği (TEKSİDER) Yönetimi sektörlerinin katma değerini yükseltmek, dünya standartlarında üretim ve ticaret seviyesini yakalamak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

DİĞER 03.08.2023, 16:16
TEKSİDER, sektöre ivme katan çalışmalarını sürdürüyor
banner40

TEKSİDER Yönetim Kurulu Başkanı Nermin Ceyhan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte KOSGEB Doğu Müdürü Hüseyin Mumcu ve SGK İl Müdürü Erhan Karaca’yı makamında ziyaret etti. Ziyaretlerde derneklerinin çalışmaları hakkında bilgiler veren Nermin Ceyhan, TEKSİDER’i Bursa ekonomisinin lokomotiflerinden olan tekstil ve konfeksiyon sektörlerinin temsilcilerini tek çatı altında toplamak ve sektörlerine her alanda ivme kazandırmak için kurduklarını anlattı.

Nermin Ceyhan, tekstil ve konfeksiyon sektöründe kalite anlayışlarını merkeze oturtarak, dünya ile rekabet edebilecek standartlarda üretim, ticaret yapılabilmesi için gereken çalışmaları yürüttüklerini belirtti. Yanı sıra, sektörlerinin teknolojinin gelişimi ile son yıllarda hızla değişen tüketici alışkanlıkları, talepleri, dünyadaki yeni trendler gibi değişimlere ayak uydurabilmesi için gerekli adımları attıklarını ifade eden Ceyhan, “Bu çalışmalarımızı üyelerimize ve sektör temsilcilerimize yayarak, sektörümüzün Bursa ve ülke ekonomine kattığı değeri arttırmak, üretim, ticaret ve ihracatımızın katma değerini yükseltmek için çalışıyoruz” dedi.

Şehrin dinamikleri ile yaptıkları görüşmelerle hedeflerine giden yolda fikir alışverişleri yaptıklarını, işbirlikleri ile adımlarını sağlamlaştırdıklarını vurgulayan Nermin Ceyhan, bu yolda kendilerine destek veren herkese teşekkür etti.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
26°
açık
banner36
Namaz Vakti 23 Temmuz 2024
İmsak 04:00
Güneş 05:47
Öğle 13:15
İkindi 17:10
Akşam 20:34
Yatsı 22:13