banner38

banner31

banner29

banner37

CW Enerji, fabrikaları güneşle buluşturuyor

Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük güneş paneli üreticisi CW Enerji, fabrikaların çatısını güneş enerji santralleri ile donatmaya tüm hızıyla devam ediyor. Kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini birinci derecede misyon edinmiş bir anlayışla faaliyetlerini sürdüren firma, sektöründe oldukça başarılı çalışmalara imza atan Güngör Zeytincilik’in fabrika çatısına da güneş enerji santrali kurdu.

ŞİRKETLER 12.04.2021, 15:32
CW Enerji, fabrikaları güneşle buluşturuyor

Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük güneş paneli üreticisi CW Enerji, güneş enerji santrali (GES) kurmaya hız kesmeden devam ediyor. Firma yıllardır gıda sektöründe faaliyet gösteren ve sektöründe ülkemizin en büyük firmaları arasında yer alan Güngör Zeytincilik ile de güzel bir iş birliğine imza attı.

CW Enerji, Güngör Zeytincilik’in fabrikasına 2802,8 kWp gücünde güneş enerji santralinin kurulumunu tamamladı. Bu projede, 325Wp gücünde 8624 adet güneş paneli kullanıldı.

Sektörlerinde en yeni teknolojileri geliştirmeye devam ettiklerini belirten CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, yüksek kalite standartlarında ürettikleri güneş enerji panelleri ile fark yarattıklarına dikkat çekti. Yılmaz, kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini birinci derecede misyon edinmiş bir anlayışla faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade ederek, “Ülkemizin dört bir yanındaki fabrikaların çatılarını, GES ile donatmaya devam ediyoruz. Birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların çatısına güneş enerji santrali kuruyoruz. Bu kapsamda, uzun yıllardır gıda sektöründe faaliyet gösteren ve sektöründe ülkemizin en büyük firmaları arasında yer alan Güngör Zeytincilik ile de güzel bir iş birliğine imza attık. Fabrika çatısına 2802,8 kWp gücündeki santrali tamamladık. Bu projemizde 325Wp gücünde 8624 adet güneş paneli kullanıldı” dedi.

YENİ TEKNOLOJİLER SUNUYOR

İnsanoğlunun yaşamını daha sürdürülebilir kılabilmek için duyarlı davranarak yeni teknolojiler sunduklarını dile getiren Yılmaz, tüm ürün ve hizmetlerinde önceliklerinin müşteri odaklılık olduğunu ve sürekli gelişim felsefesi ile faaliyet gösterdiklerini kaydetti.

Yılmaz, akıllı panel sistemleri ile kullanıcıların karşılaşabileceği sorunlara yepyeni çözümler sunduklarını dile getirerek, “Fabrikaların çatısını güneş enerji santralleri ile donatmaya tüm hızımızla devam ediyoruz. Temiz ve sürdürülebilir enerjinin geleceğimiz olduğunun farkında olarak, 1 GW üretim kapasitesi ile Avrupa ve Türkiye’nin en büyük güneş paneli üreticisi sıfatının gururla taşıyoruz. Güneş panellerimizden daha fazla yatırımcının faydalanması adına çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
Namaz Vakti 08 Aralık 2021
İmsak 06:11
Güneş 07:38
Öğle 12:53
İkindi 15:33
Akşam 17:58
Yatsı 19:19