banner38

banner31

banner41

ÜÇGE sağlık sektörüne yeni ürünlerini kazandırmaya devam ediyor

ÜÇGE sağlık ve hijyene yönelik çalışmalarını yürüttüğü inovatif ürün ve projelerin de çok yakında lansmanını gerçekleştireceklerinin sinyalini verdi.

ŞİRKETLER 11.10.2020, 14:24
ÜÇGE sağlık sektörüne yeni ürünlerini kazandırmaya devam ediyor
banner40

ÜÇGE Genel Yönetmeni Esra Güven, ÜÇGE olarak perakende ve lojistik sektöründeki deneyim ve tecrübelerinden yola çıkarak, sağlık sektöründeki araştırmaları da birleştirerek günümüzün en önemli sektörü olan sağlık alanına yönelik ürünleri pazara sunmaya devam ettiklerini ifade etti. Türkiye’de hastane ve eczanelerin, yurt dışında ise özellikle Ortadoğu ve Avrupa’da önemli drugstore zincirlerinin ve eczanelerin mağaza ve depo raf sistemlerini gerçekleştirdiklerini belirten Güven “Bu sistemlerde; kalite, tasarım, dijital teknoloji, dayanıklılık, güvenlik, hijyen ve tabi ki projelendirme, üretim ve montaj süreçlerinin hızlıca tamamlanması ana kriterler olarak ön plana çıkıyor. ÜÇGE’nin farkı da bu kriterlerin hepsini karşılama noktasında daha da ortaya çıkıyor.”dedi.

ŞEHİR HASTANELERİ VE ACİL DURUM HASTANELERİ’NDE ÜÇGE İMZASI

Son dönemde açılışları gerçekleştirilen şehir hastaneleri ve acil durum hastanelerinin depolama ve raf sistemlerini hayata geçirdiklerini ifade eden Güven bu önemli projelerle ilgili de açıklamada bulundu “Türkiye’nin en büyük üçüncü sağlık yatırımı" olarak lanse edilen İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nin ve Sancaktepe Prof.Dr.Feriha Öz Acil Durum Hastanesi ile Yeşilköy Prof.Dr.Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi’nin de eczane ve depolama raf sistemlerini gerçekleştirdik. ÜÇGE olarak bu çok nitelikli dev hastanelerin içinde bulunan eczane odalarının özel raf sistemleri ile ecza depolarının depolama raflarını üretip montajlarını tamamladık. Eczane Depo, Biyomedikal Depo, Eczane Çalışma Alanları, Eczane İlaç Dağıtım Alanları, İlaç ve Sarf Malzeme Deposu, Narkotik İlaç Deposu, Serum Deposu, Soğuk Odalar, Lojistik Binası Ekipman ve Genel Depoları, FTR Binası Eczane Çalışma Alanları ve depolarında uygulamalar yaptık. Eczane çalışma alanlarında eczacıların ilaçlarını rahatlıkla düzenleyebileceği, dağıtımını gerçekleştirebileceği özel rafları ve kutuların yerleştirildiği çalışma masalarını üretip, yerinde montajlarını tamamladık. İnşaat alanlarının kırk beş gün ile altmış gün arasında tamamlandığı bu hastanelerin raf uygulamalarında ise projeleri hızla ve titizlikle hayata geçirmiş olduk.

SAĞLIK VE HİJYEN ODAKLI YENİ ÜRÜN VE PROJELER ÇOK YAKINDA

Yeni projeleriyle ilgili olarak da açıklama yapan Güven “ÜÇGE, hedef koyduğu sektörlerde her zaman öncülük etmeyi ve sektörü en iyi şekilde geliştirmeyi ilke edinen bir firmadır. Uyguladığımız sistemler sağlık sektöründe de çok farklı etkiler yaratıyor ve sağlık sektöründeki bu çalışmalarımız bir domino etkisi ile bize yepyeni uygulamalar yapmamızı, yeni ürün tipleri tasarlamamızı, sürekli ürün geliştirmemizi teşvik ediyor. Bununla birlikte ÜÇGE olarak sağlık sektöründe markamıza duyulan güvenle, sağlık ve hijyene yönelik çalışmalarını yürüttüğümüz inovatif ürün ve projelerin çok yakında lansmanını gerçekleştireceğimizin haberini de vermek isteriz.”dedi.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
17°
kapalı
banner36
Namaz Vakti 03 Aralık 2023
İmsak 06:32
Güneş 08:01
Öğle 12:58
İkindi 15:24
Akşam 17:45
Yatsı 19:10