banner38

banner31

Eyrice ADSM kaliteye odaklandı

Bursa’nın ilk ve tek A grubu ağız ve diş sağlığı merkezi olan Eyrice Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Eyrice ADSM), Sağlık Bakanlığı’nın Kalite Sistemi Heyetini ağırladı.

ŞİRKETLER 08.06.2024, 12:53
Eyrice ADSM kaliteye odaklandı
banner40

Sağlık Bakanlığı Kalite Sistemi Heyeti, Bakanlık tarafından 2007 yılında başlatılan ve sağlık hizmeti sunumunun belirlenen ilke ve standartlar esas alınarak ölçülmesi, değerlendirilmesi ve iyileştirilmesi amacı ile hazırlanan kalite değerlendirme çalışmaları kapsamında Eyrice ADSM’de temaslarda bulundu.

Heyeti ağırlayan Eyrice Dental Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Türkay Eyrice, Bursa’da özel ağız ve diş sağlığı hizmeti sunan ve kalite değerlendirme süreci kapsamında yer alan tek sağlık kuruluş olduklarını söyledi.

Heyetin ziyaretinden çok memnun olduklarını belirten Türkay Eyrice, “Kurumumuzu ziyaret eden Sağlık Bakanlığı Heyeti tarafından kurumuzun kalite standartlarına uyumu kapsamında değerlendirme çalışmaları yapılmıştır. Eyrice ADSM olarak, hastalarımızın en yüksek standartlarda tedaviye ulaşması, nitelikli ve etkili sağlık hizmetlerimizden faydalanabilmeleri için kalite ve akreditasyon sürecimizi aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

Sağlık Bakanlığı’nın Kalite Sistemi Heyeti görüşmelerin ardından Eyrice Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini de gezdiler.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
29°
açık
banner36
Namaz Vakti 23 Temmuz 2024
İmsak 03:59
Güneş 05:46
Öğle 13:15
İkindi 17:11
Akşam 20:35
Yatsı 22:14