banner38

banner31

COPA, yeni ve inovatif ürünleriyle Ish Frankfurt Fuarı’ndaydı

COPA, iklimlendirme sektörünün en önemli organizasyonlarından biri olan ve 13 - 17 Mart 2023 tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleştirilen ISH Frankfurt Fuarı’nda yeni ve inovatif ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturdu.

ŞİRKETLER 23.03.2023, 11:25
COPA, yeni ve inovatif ürünleriyle Ish Frankfurt Fuarı’ndaydı
banner40

Almanya’daki ısıtma, soğutma, havalandırma, enerji, konvansiyonel ve yenilenebilir enerji alanının en prestijli fuarlarından ISH Frankfurt Fuarı 13 - 17 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleşti. Sektörün önde gelen lider firmaları ve profesyonellerini bir araya getiren fuar, güncel teknolojileri sergileme ve iş bağlantıları kurma açısından hem katılımcı hem de ziyaretçilere önemli katkılar sundu.

Fuarda iş birliklerini global düzeyde geliştiren COPA, 5 gün boyunca yüksek verimli ve inovatif ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturdu. 4 kıtada 40'tan fazla ülkede faaliyet gösteren COPA, ürün gamına ekleyeceği ısı pompası, yoğuşmalı kazan, elektrikli kombi ve elektrikli radyatörlerin yer aldığı yeni ürünlerinin yanı sıra Eomix Plus, Eomix ve Eon kombiler; tasarımı ile fark yaratan panel radyatörler; Naya Line ve Viva Line duvar tipi split klimalar ve Nixa12 Hermetik Şofbeniyle fuarda yer aldı. Yeni ürünlerini fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunan COPA, ürün gamını daha yeşil bir geleceğe odaklanarak genişletmeyi hedefliyor.

Fuar süresi boyunca ziyaretçileri ve sektör profesyonellerini ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden COPA Isı Sistemleri Genel Müdürü Oktay Erdinç: “Sektörümüzün global ölçekteki lider firmalarını bir araya getirmenin yanı sıra yenilenebilir enerji, sürdürülebilirlik ve kaynakların korunmasına odaklanan ISH 2023, inovatif ürünlerimizi geniş kitlelere ulaştırmak adına önemli bir fırsat oldu. Kombi, kazan, şofben, klima, panel radyatör gibi ürünlerimizi ziyaretçilerimize sunduk. Ürün gamımızı her geçen gün artırmaya devam ediyoruz. İlk kez ISH 2023’te sergilediğimiz yeni ürünlerimiz ısı pompası, yoğuşmalı kazan, elektrikli kombi ve elektrikli radyatörlerimiz katılımcılardan büyük ilgi gördü. COPA ekibi olarak tüm dünyayı etkileyen pandemi dönemi sonrasında ISH Frankfurt Fuarı’nda sektörümüz ile bir araya gelmekten ve aynı zamanda birçok potansiyel müşterimiz ile yeni iş birlikleri için görüşmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz yeni ürünlerimizle daha yeşil bir dünya için çalışıyoruz. Karbon ayak izini azaltmaya odaklandığımız yeni ürünlerimizi yakında tüm sektörün beğenisine sunacağız.” dedi.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
26°
açık
banner36
Namaz Vakti 23 Temmuz 2024
İmsak 04:00
Güneş 05:47
Öğle 13:15
İkindi 17:10
Akşam 20:34
Yatsı 22:13