banner38

banner31

Alpiş’ten ev sahibi yapan yeni kampanya…

Sadece yaptığı nitelikli projelerle değil, yeni finansman modelleriyle de, yatırım yapmak ve ev sahibi olmak isteyenlerin adresi olan Alpiş İnşaat, Eylül ayının girmesiyle yeni kampanyasının startını verdi.

ŞİRKETLER 08.09.2023, 11:06
Alpiş’ten ev sahibi yapan yeni kampanya…
banner40

Alpiş İnşaat sektöre öncülük ediyor

2022’nin Kasım ayında Bursa inşaat sektöründe daha önce görülmemiş bir kampanya başlatan Alpiş İnşaat, aradan 1 yıl geçmeden yeni bir kampanya daha başlattı. ‘Efsane Sonbahar’ kampanyasında; yüzde 30’dan başlayan peşinatlar ile yüzde 0,89’dan başlayan vade farkı, ilk 3 yıl düşük taksit ödemesi ve 84 aya (7 yıl) varan şirket içi taksit fırsatıyla ev sahibi olma imkânı sunuluyor.

Müşteri, ilk 3 yıl düşük taksit ödemesiyle zorlanmıyor

Bu kampanyayı diğerlerinden ayıran en önemli yeniliğin ilk 3 yıl düşük taksit ödeme fırsatı olduğunu ifade eden Alpiş İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Ersel Süne, “Tercihe bağlı olarak sunulan alternatif ödeme modelleri arasında ilk 3 yıl düşük taksitli alternatif ödeme modelimizin bulunması bu kampanyamızın en önemli özelliği. Bu seçenek sayesinde müşterilerimiz, taksit ödemelerinin ilk yıllarında düşük taksitler ödeyerek, bütçelerini sarsmıyor, temel ihtiyaçlarından büyük fedakarlıklar yapmadan ev sahip olarak hayatlarına devam ediyorlar.” dedi.

Alpiş İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Ersel Süne, konut edinimi için finansmana ulaşımın zor olduğu bu süreçte, yaptıkları kampanyaların kaçırılmayacak fırsatlar sunduğunu ifade etti.

Banka ve ekspertiz masrafı yok, tapu hazır…

Alpiş İnşaat olarak nitelikli projeler üretmenin yanı sıra cazip kampanyalarla da ev sahibi olma fırsatı sunduklarını ifade eden Süne,

“Hem üretim hem de fırsat olarak sürekli yenilikler yapıyoruz. Projelerimizi söz verdiğimiz tarihte bitirirken bir yandan da alıcılarımıza sunduğumuz finansman modelleriyle onların kolay bir şekilde ev sahibi olmalarına katkı sağlıyoruz. Yeni kampanyamız da bunlardan biri. Ev almak isteyenler, ‘Efsane Sonbahar’ kampanyamızda, banka ve ekspertiz masrafı ödemezken, satın almak istedikleri evin tapularını da hemen teslim alabiliyorlar. Vatandaşlarımız, yüzde 30’dan başlayan peşinatlar ile her bütçeye uygun esnek ödeme ve taksit seçeneklerimizin yer aldığı kampanyamız sayesinde sadece yüzde 0,89’dan başlayan vade farkı ve 84 aya (7 yıl) varan şirket içi taksit fırsatıyla bütçelerini sarsmadan ev sahibi olabiliyorlar” diye konuştu.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
26°
açık
banner36
Namaz Vakti 23 Temmuz 2024
İmsak 03:59
Güneş 05:46
Öğle 13:15
İkindi 17:11
Akşam 20:35
Yatsı 22:14