banner38

banner31

banner41

Rusya’dan İMOS’a ekonomik işbirliği teklifi…

Rusya Federasyonu’nun Ankara Büyükelçiliği Ticaret Mümessilliği Ekonomi Bölümü sorumlusu Anna Sherstneva ile üretim ve ticari faaliyetleriyle Rusya’nın önemli gruplarında Selwood firması yetkilisi Nikita Molodkin İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği (İMOS) Başkanı Osman Aybil’i ziyaret ederek İMOS üyeleriyle ekonomik iş birliği alanında çalışma yapmak istediklerini söyledi.

SEKTÖRLER 11.06.2021, 15:21 11.06.2021, 15:36
Rusya’dan İMOS’a ekonomik işbirliği teklifi…
banner40

Ziyarette konuşan Rusya’nın Ankara Büyükelçiliği Ekonomi Bölümü sorumlusu Anna Sherstneva, Türkiye’nin Rusya için stratejik konumda bir ülke konumunda olduğunu belirtirken, Selwood firması yetkilisi Nikita Molodkin da, “Grup şirketlerimiz arasında değişik sektörlerde faaliyetlerimiz bulunuyor. İnegöl mobilyası Rusya’da da biliniyor ve tercih ediliyor. matadorbet Keresteden mobilyaya kadar ağaç, orman ürünleri ve mobilya konusunda İMOS üyeleri ile ortaklaşa çalışma yapmaya hazırız.” dedi.

İMOS Başkanı Osman Aybil de Rus heyete İnegöl ekonomisi hakkında açıklamalarda bulunduktan sonra, “İnegöl, ülkemizdeki mobilya sektörünün başkenti konumundadır. İnegöl mobilyası dünyanın dört bir tarafında alıcı bulmaktadır. Bu anlamda Rusya İnegöl mobilyacıları açısından önemli bir pazaradır” şeklinde konuştu.

İMOS olarak Kasım ayında Moskova’da gerçekleştirilecek mobilya fuarına iştirak edeceklerini ve İnegöllü mobilyacıların ürünlerinin sergileneceğini sözlerine ekleyen İMOS Başkanı Aybil, Rusya’daki sektör temsilcileri ile İnegöllü mobilyacıları fuar organizasyonu kapsamında Moskova’da buluşturabileceklerini de sözlerine ekledi.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
hafif kar yağışlı
banner36
Namaz Vakti 07 Şubat 2023
İmsak 06:35
Güneş 08:00
Öğle 13:23
İkindi 16:09
Akşam 18:36
Yatsı 19:56