banner38

banner31

PERYÖN’de 4 kadın başkan dönemi

PERYÖN Ege, İç Anadolu ve Güney Marmara şubelerinin genel kurul toplantılarında yapılan seçimle şubelerin yönetimine sırasıyla Ece Süeren Ok, Ceren Ertem Çimen ve Neslihan Özer seçildi. Böylece PERYÖN Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Buket Çelebiöven ile birlikte PERYÖN yönetiminde şubelerle birlikte başkanlık görevini dört kadın başkan üstlenir hâle geldi.

SEKTÖRLER 30.03.2023, 10:26
PERYÖN’de 4 kadın başkan dönemi
banner40

“Şimdi ve gelecek için daha iyi bir çalışma hayatına liderlik etmek’ vizyonuyla 51 yıldır faaliyet yürüten PERYÖN’ün (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) şubelerinin Genel Kurul Toplantıları tamamlandı. Derneğin şube üyelerinin oyları neticesinde PERYÖN’ün Ege, İç Anadolu ve Güney Marmara bölgesinde faaliyet yürüten üç şubesinde yeni dönemde görevi üç kadın başkan üstlendi. Böylece PERYÖN Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Buket Çelebiöven ile birlikte PERYÖN genel merkez ve şubelerinin yönetiminde dört kadın başkan görevde bulunur hâle geldi.

BUKET ÇELEBİÖVEN: ‘BİRLİKTE ÇALIŞMA HAYATININ GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİRMEYE DEVAM!’

PERYÖN Yönetim Kurulu Başkanı Buket Çelebiöven, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

“PERYÖN’ün vizyonu şimdi ve gelecek için daha iyi bir çalışma hayatına liderlik etmek. Toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlandığı bir gelecek için, ülkemizde kadınların ekonomide ve istihdamda eşit temsil edilmesi de odaklandığımız başlıca alanlardan bir tanesi. PERYÖN şubelerinde yeni dönemde üç kadın meslektaşımın başkanlık görevini üstlenmiş olmasından mutluluk duyuyorum. Yeni dönemde şube başkanlarımızın liderliğinde Ege, İç Anadolu ve Güney Marmara bölgelerinde de fark yaratan, çalışma hayatının geleceğini şekillendiren projeler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Şube başkanlarımızı ve yönetim kurullarını tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.”

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
27°
açık
banner36
Namaz Vakti 15 Temmuz 2024
İmsak 03:48
Güneş 05:39
Öğle 13:15
İkindi 17:11
Akşam 20:40
Yatsı 22:23