banner38

banner31

banner41

İnsu Teknik’e OİB’den ihracat ödülü

Gazlı amortisör sektöründe Türkiye’nin lideri, dünyanın da en büyük global oyunculardan biri olan İnsu Teknik, AR-GE ve inovasyona dayalı yenilikçi çalışmalarının karşılığında önemli başarılara imza atmaya devam ediyor. Firma, Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nin (OİB) pandemi koşullarına rağmen üstün ihracat performansı gösteren firmaları ödüllendirdiği İhracat Başarı Ödülleri’nde Bronz İhracatçı Ödülü’nü almaya hak kazandı.

SEKTÖRLER 11.06.2021, 17:30 11.06.2021, 17:39
İnsu Teknik’e OİB’den ihracat ödülü
banner40

Konu hakkında açıklamalarda bulunan İnsu Teknik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Hakan Süalp, böylesine değerli bir ödülü aldıkları için çok mutlu olduklarını söyledi. Süalp, kuruldukları günden bu yana inovasyon odaklı çalışmalara imza attıklarını belirterek, “Sürekli gelişim ve dönüşüm odaklı yenilikçi çalışmalar yürütüyoruz ve sürdürülebilir başarıya büyük önem veriyoruz. Bünyemizde yer alan AR-GE Merkezimizde alanında uzman ekibimizle hizmet verdiğimiz sektörlere özel ürün ve teknoloji geliştirmek için çaba sarf ediyoruz. Başarılı çalışmalarımızın karşılığında bu tür ödüllere layık görüldüğümüz için oldukça gururluyuz” dedi.

AR-GE öncelikli üretim modeli çerçevesinde emin adımlarla yol almaya devam edeceklerini ifade eden Süalp, bundan sonraki süreçte de hem Bursa hem de ülke ekonomisine katkı sağlama hedefi ile çalışmalarına sürdüreceklerini kaydetti.

Çalışma arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum

Geldikleri noktada tüm çalışma arkadaşlarının emeğinin oldukça fazla olduğunu dile getiren Süalp, “Elde ettiğimiz tüm başarılarda olduğu gibi OİB tarafından verilen Bronz İhracatçı Ödülü’nü almamızda da tüm çalışma arkadaşlarımızın emeği söz konusu. Bu ödüllerin asıl sahibi ‘en değerli kaynağımız’ olarak gördüğümüz çalışma arkadaşlarımız. Bu nedenle her birine emekleri ve özverili çalışmaları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İnsu Teknik olarak, bundan sonra da başarılarını bu tarz ödüllerle taçlandırmaya devam edeceklerini belirten Süalp, mükemmeliyetçi bir yaklaşımla sektörlerinde fark yaratacak projeleri hayata geçirmeyi sürdüreceklerini söyledi.

Öncü olmaya devam edeceğiz

Üstün kalite standartları ve başarılı çalışmaları ile sektörlerinde öncü olmaya devam edeceklerini ifade eden Süalp, şunları kaydetti: “Ülkemiz için sürekli kendimizi geliştirerek çalışmaya, üretmeye ve ekonomiye katkı sağlamaya devam edeceğiz. Tecrübeli ve güçlü yapımız, geniş ürün gamımız ile geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. Sürekli gelişim prensibiyle üretme ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılama hedefindeyiz. Gerçekleştirdiğimiz üretim ve ihracat rakamlarıyla ülke ekonomisine katma değer sağlamaya istikrarlı bir şekilde devam edeceğiz.”

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
hafif kar yağışlı
banner36
Namaz Vakti 07 Şubat 2023
İmsak 06:35
Güneş 08:00
Öğle 13:23
İkindi 16:09
Akşam 18:36
Yatsı 19:56