banner38

banner31

İmsiad üyeleri Filli Boya’nın Kocaeli’deki fabrikasını gezdi

İnşaat Müteahhitleri ve Sanayicileri İş İnsanları Derneği (İMSİAD) tarafından, üyeleri arasındaki ticari sosyalleşmeyi teşvik etmek, teknik yeniliklerden haberdar olmak için organize edilen Sanayici-Müteahhit Buluşması Filli Boya’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

SEKTÖRLER 28.08.2023, 17:16 28.08.2023, 14:20
İmsiad üyeleri Filli Boya’nın Kocaeli’deki fabrikasını gezdi
banner40

Filli Boya’nın Kocaeli fabrikasında gerçekleştirilen ve Yalıtım Pazarlama Direktörü Çağdaş Korkmaz ile Filli Boya Yalıtım ve Pazarlama Müdürü Özmert Baysaling’in bilgilendirme semineriyle başlayan İMSİAD Sanayici-Müteahhit Buluşması, üyelerin Filli Boya yetkilileri eşliğinde fabrikayı gezerek üretim hakkında bilgi alırken tesiste incelemelerde bulunmalarıyla devam etti.

İMSİAD’ın örnek uygulamalarından olan İMSİAD Sanayici-Müteahhit Buluşmaları’nın üyelerin nitelikli etkinliklerde bir araya gelerek, birbirlerini tanımasında önemli rol üstlendiğini ifade eden ve Filli Boya’ya da ev sahipliğinden dolayı teşekkür eden İMSİAD Başkanı Şeref Demir, “Artan işçilik ve malzeme maliyetleri bizleri eskiye göre daha faklı düşünmeye itiyor. Dolayısıyla projelerimizde kurumsal, işini düzgün yapan firmalarla çalışıp ve aynı zamanda bu işin erbabı, uygulayıcı firmalarla çalışmamız gerekiyor. Bu anlamda Fiili Boya yetkililerinin şantiyelerimizde usta ve taşeronlarımıza dönük gerçekleştirdiği eğitim programlarından son derece memnun olduk ve bizler de bu eğitimlere katılım sağladık. Talep eden üyelerimiz de bu eğitimlerden yararlanabilir. Bu gün Filli Boya’nın yetkilileri eşliğinde üretim bölümlerini gezerek incelemelerde bulunduk” dedi.

Firma yetkililerinden üretim kapasitesi, üretim teknikleri ve AR-GE ürünleri hakkında bilgi alan İMSİAD üyeleri, daha sonra üretilen ürünlerin sergilendiği ve test edildiği alanda da incelemelerde bulundu.

Buluşmada Filli Boya Yalıtım ve Pazarlama Müdürü Özmert Baysaling tarafından İMSİAD Başkanı Şeref Demir’e çiçek takdim edildi. Öte yandan Başkan Şeref Demir de Özmert Baysaling’e teşekkür plaketi verdi.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
29°
açık
banner36
Namaz Vakti 16 Temmuz 2024
İmsak 03:48
Güneş 05:39
Öğle 13:15
İkindi 17:11
Akşam 20:40
Yatsı 22:23