banner38

banner31

banner41

MÜSİAD'dan başsavcı Gökhan Şen’e ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şen’i ziyaret ederek iş dünyası ve yargı makamını ilgilendiren konular hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

İŞ DÜNYASI 17.10.2020, 13:20
MÜSİAD'dan başsavcı Gökhan Şen’e ziyaret
banner40

Kurumsal ziyaretlerde kapsamında faaliyetlerini sürdüren MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şen’i makamında ziyaret etti.

Arabuluculuk müessesinin birçok vatandaşın sorunlarının yargıya sürecine gelmeden çözüme kavuştuğunu dile getiren MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay, Türk adetlerinde uzlaşma kültürünün her zaman var olduğuna dikkat çekti. Başkan Alpay, “Arabuluculuk müessesiyle birlikte uzlaşma kültürü yeniden ön plana çıktı. Zaten bizim kültürümüz de bir anlaşmazlık durumunda tarafları bir araya getiren üçüncü birisi sorunların çözümünde ön ayak oluyordu. Arabuluculuk müessesesi yargı yolunda yaşanan ekonomik kaybın da önüne geçiyor” dedi.

Kurumlar arası işbirliğine hazır olduklarını belirten MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şen’e çalışmalarında başarılar diledi.

MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirten Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şen de ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD heyetine teşekkür etti.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
18°
kapalı
banner36
Namaz Vakti 02 Aralık 2023
İmsak 06:31
Güneş 08:00
Öğle 12:58
İkindi 15:24
Akşam 17:46
Yatsı 19:10