banner38

banner31

BUİKAD Ailesi birlik ve beraberlikle büyüyor

Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) Yönetimi kadınların iş yaşamındaki yerlerini sağlamlaştırıp, kariyer basamaklarındaki adımlarını güçlendiren çalışmalarının yanı sıra birlik ve beraberliklerini pekiştiren organizasyonları ile de örnek oluyor.

GÜNDEM 27.05.2024, 09:47
BUİKAD Ailesi birlik ve beraberlikle büyüyor
banner40

BUİKAD Yönetimi, üyelerinin, anne ve çocuklarıyla birlikte katılımları ile gerçekleştirilen organizasyonla geçtiğimiz günlerde kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Anneler Günü dolayısıyla bir kahvaltı organizasyonuna imza attı. Aynı zamanda yavaş yavaş kendini hissettiren yaz aylarına girişi de kutlayan BUİKAD Yönetimi, birlik ve beraberlik anlayışlarının en güzel örneklerinden birini sergiledi.

Organizasyonda davetlilere yönelik bir konuşma yapan BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeyda Şençayır, şunları söyledi:

“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Anneler Günü ve yaza merhaba kutlamalarımıza hoş geldiniz. Düzenli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz bu tür etkinliklerimizle bir araya geliyor, birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Bu yoğun katılımla bu güzel günü hep birlikte yaşayabilmemizden dolayı ben çok mutluyum. Bu vesile ile organizasyonumuzu düzenleyen BUİKAD Kültür, Sanat ve Organizasyon Komitesi Başkanımız Esra Efe Ertuğ ve komisyon üyelerine, üyelik ilişkileri komisyonu başkanımız Nihayet Kırbaş, tüm komisyon üyeleri ve siz değerli yönetim kurulumuza, üyelerimize ve sponsorlarımıza çok teşekkür ediyoruz.”

Aynı zamanda anneleri ile birlikte organizasyona katılan çocuklar, kendileri için sponsor firmalar tarafından hazırlanan stantlarda el becerilerini güçlendiren aktivitelerle tanışma fırsatı bulurken, davetlilere çiçek takdim edilen programda son olarak nisan ve mayıs ayı doğumlu BUİKAD üyeleri için pasta kesildi.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
29°
açık
banner36
Namaz Vakti 15 Temmuz 2024
İmsak 03:48
Güneş 05:39
Öğle 13:15
İkindi 17:11
Akşam 20:40
Yatsı 22:23