banner38

banner31

banner41

Vekil Ödünç: Yoğun bir çalışma temposuna hazırız

AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi’ni ziyaret etti.

DİĞER 02.10.2020, 16:44
Vekil Ödünç: Yoğun bir çalışma temposuna hazırız
banner40

MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay tarafından ağırlanan Vekil Ödünç, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 1 Ekim’de açılacağını belirterek kendilerini bekleyen yoğun tempoya hazırladıklarını söyledi.

Bursa için sahada olduklarını ve çalışmalarına devam ettiklerini dile getiren Vekil Atilla Ödünç şöyle konuştu: “Bursa’mız bizim için çok değerli, çalışmalarımıza pandemi tedbirleri çerçevesinde ara vermeden devam ediyoruz. Kongrelerimiz çok şükür yaptık. Bursalılarla beraber sahada olmak çok güzel ve bambaşka bir duygu. Meclisin açılmasını ve çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam etmeyi umuyoruz.”

AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç’ü Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay da kurumun yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

MÜSİAD Bursa Şubesi üyeleri olarak, Bursa’nın kalkınmasına daha çok katkı sağlamak için üretmeye, istihdama ve ihracata devam ettiklerini vurgulayan Başkan Alpay da, “Bursa’mız en iyi olanakları hak ediyor. MÜSİAD ailesi olarak üretimde üstümüze düşeni Allah’ın izniyle yerine getirmeye çalışıyoruz. Ülkemizin ve şehrimizin kalkınması için var gücümüzle üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Ziyaret karşılıklı bilgi alışverişi ve genel değerlendirmelerle tamamlandı.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
14°
kapalı
banner36
Namaz Vakti 03 Aralık 2023
İmsak 06:32
Güneş 08:01
Öğle 12:58
İkindi 15:24
Akşam 17:45
Yatsı 19:10