banner38

banner31

‘Köz ve Kül’de hayata dair deneyimler anlatılıyor

Elektrik, elektronik ve otomasyon malzeme tedariği sektörünün öncü firmalarından BEFAŞ, müşterilerine en doğru çözümü sunabilmek amacıyla kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürürken sosyal sorumluluklarını da unutmuyor.

DİĞER 15.05.2024, 18:46 15.05.2024, 15:56
‘Köz ve Kül’de hayata dair deneyimler anlatılıyor
banner40

Yaklaşık 25 yıldır Bursa KSS’nde faaliyet gösteren ve Bursa ekonomisine katkılar sağlayan BEFAŞ’ın Yönetim Kurulu Başkanı A. Ertuğrul Çelik, hayata dair deneyimlerini kaleme aldığı ‘Köz ve Kül’ isimli kitabının basın lansmanını yaptı.

Basın toplantısında konuşan BEFAŞ’ın Yönetim Kurulu Başkanı A. Ertuğrul Çelik, iki yıl önce vefat eden babası Bekir Çelik’ın yazmış olduğu ‘Közdeki Külü Üfle’ isimli kitabın devamı niteliğindeki ‘Köz ve Kül’ isimli kitabı ikinci cildi olarak kendisinin derlediğini ve yazdığını söyledi.

Faaliyetleriyle Bursa ekonomisine de önemli katkılar sağladıklarını söyleyen Ertuğrul Çelik, “Köz ve Kül isimli kitabımda, başarı, beceri ve yetkinlik, birlik, beraberlik ve çalışmak, eğitim ve girişimcilik ile liderlik gibi konuların ele alınmıştır. Biz okul ve eğitimle ilgili projelerde ve çevrenin korunmasına yönelik bilhassa ağaçlandırmalar ile orman yönelik çalışmalarda gönüllü olarak yer alıyoruz. Babamın yazmış olduğu ‘Közdeki Külü Üfle’ isimli kitabın devamı niteliğindeki ‘Köz ve Kül’ isimli kitabımın satışından elde edilecek gelir ile 6 bin fidan dikilecektir” dedi.

Kitaptan pasajların sosyal medyada ‘Köz ve Kül’ isimli hesaptan da paylaşılacağını ifade eden BEFAŞ’ın Yönetim Kurulu Başkanı A. Ertuğrul Çelik, kardeşi Fatih Çelik ile birlikte düzenlediği toplantıda daha sonra gazetecilere kitabını imzalayarak hediye etti.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
29°
açık
banner36
Namaz Vakti 16 Temmuz 2024
İmsak 03:48
Güneş 05:39
Öğle 13:15
İkindi 17:11
Akşam 20:40
Yatsı 22:23