banner38

banner31

banner41

BUMKAD ve BUÜ işbirliği yapacak

Bursa Mühendis Kadınlar Derneği (BUMKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ülfet Öztürk, yönetim kurulu üyeleri ile Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ferudun Yılmaz’ı ziyaret etti.

DİĞER 01.10.2023, 11:03
BUMKAD ve BUÜ işbirliği yapacak
banner40

BUMKAD Yönetimi sektörlerinde ve iş yaşamında kadınların yerini sağlamlaştırmak amacıyla çalışmalarını Bursa’nın dinamiklerine gerçekleştirdiği ziyaretlerle anlatıyor. Son olarak Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ferudun Yılmaz’ı ziyaret eden BUMKAD Yönetim Kurulu Başkanı Ülfet Öztürk ve yönetimi çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Kadınların hayatın her alanında olduğu gibi iş yaşamında da önlerini açacak çalışmalara imza attıklarını belirten Ülfet Öztürk, dernek yönetimi ve üyeleri olarak gençlere geleceklerini şekillendirmeleri yolunda destek olmak, önlerine yeni fırsatlar sunabilmek için ortak projelere hazır olduklarını söyledi.

Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ferudun Yılmaz ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kadınların fedakarlıkları ile hayatın her alanına olduğu gibi iş yaşamına da değer kattığını söyledi. Gerekli fırsatlar verildiğinde kadınların her işte, her kademede başarıları ile gururlar yaşattığını ifade eden Prof.Dr. Feridun Yılmaz, kadınların toplum ve aile yaşamındaki önemini iş hayatında da güçlendirmek adına her türlü iş ve fikir birliklerine açık olacaklarını sözlerine ekledi.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
açık
banner36
Namaz Vakti 22 Şubat 2024
İmsak 06:18
Güneş 07:42
Öğle 13:22
İkindi 16:23
Akşam 18:53
Yatsı 20:11