banner38

banner31

BUMİAD’dan TOGG’a övgü

Bursa Mühendis ve Mimar İş İnsanları Derneği (BUMİAD) Yönetim Kurulu ve üyelerinden oluşan bir heyet, TOGG tesislerinde incelemelerde bulunup yetkililerden bilgiler alarak, fabrikada üretilen otomobillerle test sürüşü gerçekleştirdiler.

DİĞER 01.04.2024, 23:12
BUMİAD’dan TOGG’a övgü
banner40

TOGG tesislerindeki incelemelerinden sonra açıklama bir açıklama yapan Bursa Mühendis ve Mimar İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gümüş, “BUMİAD olarak mühendis ve mimarlardan oluşan 40 kişilik bir üye grubuyla Türkiye'nin ilk elektrikli araç üretim fabrikası olan TOGG tesislerine inceleme gezisinde bulunduk. Öncelikle kısmen de olsa tesisin kapılarını ilk SİAD olarak BUMİAD’a açtıkları için çok teşekkür ederiz” dedi.

BUMİAD Heyetini, TOGG Deneyim Merkezi Lideri Korhan Sincan’ın karşıladığını ve tüm tanıtım boyunca sıcak ve bilgili ekibiyle yanlarında bulunduğunu belirten BUMİAD Başkanı Mustafa Gümüş, “Her bir üyemiz TOGG akıllı aracıyla fabrika içi ve dışında test sürüşünü gerçekleştirdi, TOGG ekibinden bilgilendirmeler aldık. Şunu söylemek lazım, TOGG akıllı araç deneyimini yaşarken zaman zaman çağın ötesinde yaşıyoruz izlenimi edindik. Bu açıdan araçlar kesinlikle bir takdiri hak ediyorlar. Her ne kadar üretim hatlarını detaylıca inceleme imkanı bulamamış olsak da, Bursa’mıza kazandırılmış başarılı bir tesis olduğu kanısındayız” şeklinde konuştu.

BUMİAD Başkanı Mustafa Gümüş açıklamasının sonunda, “Bizler pozitif bilim insanları grubu olarak ülkemizde hayata geçirilen akılcı ve bilimsel çalışmalar ile yatırımları çevreci olmak kaydıyla gönülden destekliyoruz” dedi.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
34°
açık
banner36
Namaz Vakti 23 Temmuz 2024
İmsak 04:00
Güneş 05:47
Öğle 13:15
İkindi 17:10
Akşam 20:34
Yatsı 22:13