banner38

banner31

“Bölgede 30 bin kişiye istihdam sağlanıyor”

Endüstriyel tesislere birçok alanda tedarik hizmeti sağlayan 3 bine yakın firmanın faaliyet gösterdiği Nilüfer Ticaret Bölgesi’nin yönetimi Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir’i ziyaret etti.

DİĞER 29.05.2024, 18:54
“Bölgede 30 bin kişiye istihdam sağlanıyor”
banner40

Nilüfer Ticaret Merkezi İş İnsanları Derneği (NİLTİMDER) Başkanı Olgun Karabiber ve Yönetim Kurulu üyeleri, Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir’e çalışmaları hakkında bilgi sundular.

NİLTİMDER Başkanı ve Limadem Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Olgun Karabiber, “Bölgemizdeki firmalar ağırlıklı olarak elektrik-elektronik, makine, metal, otomasyon, otomotiv yan sanayi, yedek parça, hırdavat, inşaat, kimya, kauçuk ve bilişim gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir. Bölgemizde üretim ve ticaret yapan firmaların faaliyetleri ile yılda ortalama 100 milyar TL'nin üzerinde bir ekonomik hacim oluşmaktadır. 3 binden fazla işyerinin bulunduğu bölgemizde yaklaşık 30 bin kişiye istihdam sağlanmaktadır” dedi.

NİLTİMDER olarak bölgenin yol, elektrik, internet hattı gibi altyapı ve üstyapı sorunlarının çözümü için çalışmalar yaptıklarını söyleyen Olgun Karabiber, güvenlik konusunun da bölgenin önemli gündemlerinden biri olduğunu dile getirdi.

Nilüfer Başkanı Şadi Özdemir de NİLTİMDER heyetinin ziyaretinden mutlu olduğunu belirtirken, “NİLTİMDER, ilçemiz iş dünyasının önde gelen STK’larından biri. Bölge ve üyeleri adına önemli çalışmalara imza atıyor. Biz de Nilüfer Belediyesi olarak; kamu faydası anlamında her zaman yanınızda olacağız” dedi.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner47
36°
açık
banner36
Namaz Vakti 23 Temmuz 2024
İmsak 03:57
Güneş 05:45
Öğle 13:15
İkindi 17:11
Akşam 20:35
Yatsı 22:15