banner31

banner29

Onur Market ve AHEV’den anlamlı proje

"Atma Tamir Olsun" projesine destek yağıyor.

ŞİRKETLER 23.01.2019, 16:00 23.01.2019, 17:01
Onur Market ve AHEV’den anlamlı proje
 Onur Marketler zincirinin de dahil olduğu Özen Grup bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Ayşe Hatun Özen Eğitim ve Dayanışma Vakfı (AHEV) tarafından sürdürülen arızalı, bozuk, kullanılmayan, kırık, atılacak tüm oyuncakları tamiri yapıldıktan sonra ihtiyaç sahibi çocuklara hediye etmek üzere başlatılan “Atma Tamir Olsun” projesine Bursa’dan Yıldırım Bala Hatun Anaokulu ile Fethiye Dörtçelik Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri de katıldı.

 

Projeye olan ilgilinin her geçen gün arttığını ifade eden Onur Market yetkilileri, katılımlarından dolayı Yıldırım Bala Hatun Anaokulu ile Fethiye Dörtçelik Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine ve öğretmenleri ile okul yönetimlerine teşekkür ettiler.

 

Kullanmadıkları veya arızalı, kırık oyuncaklarını tamir edildikten sonra ihtiyaç sahibi kardeşleri ile paylaşmaktan mutlu olduklarını dile getiren öğrenciler de, önemli bir sosyal sorumluluk projesi başlattığı için Onur Market’i ve AHEV’i kutladılar.

 

----- Oyuncaklar yenisi gibi oluyor -----

 

Proje kapsamında bağışlanan peluş oyuncaklar yıkanıyor, yırtık veya sökükleri dikiliyor, plastik ve ahşap oyuncaklar tamir edilip eksik parçaları tamamlanıyor, metal oyuncakların bakımı ve boya işlemleri yapılıyor ve ihtiyaç sahibi çocuklara hediye ediliyor.

 

Onur Market ve AHEV’den yapılan açıklamada, bugüne kadar projeye binlerce oyuncağın getirildiği ve bunların tamir ve bakımları yapıldıktan sonra ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtıldığı belirtilirken, ilgiden memnun oldukları, projenin sürdüğü, arızalı, bozuk, kullanılmayan, kırık, atılacak tüm oyuncakları yardımseverlerden bekledikleri ifade edildi.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
20°
parçalı az bulutlu