banner31

banner29

Ford'dan Şentürkler'e teşekkür

Gn. Md. Yenigün, başarılı performanstan ötürü Şentürkler Otomotiv’i kutladı.

ŞİRKETLER 20.05.2012, 17:56 20.05.2012, 16:57
Ford'dan Şentürkler'e teşekkür

 Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün Şentürkler Otomotiv’i ziyaret etti

 
Bayi ziyareti için Bursa’ya gelen Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün; başarılı performanslarından ötürü Şentürkler Otomotiv çalışanlarına teşekkür etti ve Ford’un 2012’de Bursa’daki başarılarını artırarak sürdürmeyi hedeflediğini söyledi.
 
10 yıldır üst üste pazar lideri olan Ford Otosan’ın Genel Müdürü Haydar Yenigün, Bursa’da Şentürkler Otomotiv’i ziyaret etti ve 1999 yılından bu yana yaptığı yatırımlarıyla Bursalılar’a Ford marka araçları ulaştıran Ford Şentürkler çalışanlarına katkıları için teşekkür etti.
 
Genel Müdür Yenigün, ziyareti sırasında bir konuşma yaptı: “Ford Otosan gücünü, bayileriyle ticari ilişkinin ötesinde güven ve samimiyete dayanarak oluşturduğu uzun dönemli ve kuvvetli bağlardan alıyor. Bugün, 100’ü aşkın satış noktasında ve 150’ye yakın servis noktasında Ford markasıyla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Siz değerli bayilerimizin işbirliğiyle, toplam pazarda 10’uncu yıldır üst üste pazar lideri olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu yılın ilk dört aylık rakamlarına baktığımızda, sayenizde yine gücümüzü koruduğumuzu görüyoruz. Ford olarak 2012 yılında Bursa’daki başarılarımızı artırarak sürdürmeyi hedefliyoruz.”
 
Haydar Yenigün: Ford Otosan daralan pazara rağmen gücünü sürdürüyor
 
Yenigün konuşmasında, 2012 yılı Ocak-Nisan döneminde otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarının geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 23 oranında azaldığını ve 174 bin seviyelerinde gerçekleştiğini de açıkladı. 2012’nin ilk dört ayında toplam pazarda 26 bin 795 adet satış gerçekleştirdiklerini belirten Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, 2012 beklentilerine de değindi: “2012 yılının 835 bin seviyelerinde gerçekleşeceğini tahmin ediyoruz. Ford Otosan olarak biz de 2012 yılında iç pazarda 125 bin adet araç satmayı ve yüzde 15’lik pazar payına ulaşmayı hedefliyoruz. Büyük yatırımlarını hızla sürdüren Ford Otosan’ın geleceği sağlam.”
 
Sami Şentürk: Yılsonunda hedeflerimize ulaşarak 2012’yi başarıyla tamamlamak istiyoruz.
Ziyarette, bayi sahibi Sami Şentürk de bir konuşma yaptı. 13 yıldır Ford Otosan’la yürüttükleri uyumlu ilişkiden ve güçlü bir markayı temsil etmekten gurur duyduklarını belirten Şentürk, sözlerini şöyle sürdürdü: “700 metrekaresi showroom olmak üzere toplam 8.285 metrekarelik bir kapalı alanda hizmet veriyoruz. Yılsonunda hedeflerimize ulaşarak 2012’yi başarıyla tamamlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ford’un gücü, bizim gücümüz.”
banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
17°
hafif yağmur