banner37

banner31

banner29

İMSİAD’dan UEDAŞ’a ziayaret

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (İMSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Andıç ile yönetim kurulu üyeleri, UEDAŞ Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı'yla makamında bir araya geldi.

SEKTÖRLER 06.02.2021, 23:08 07.02.2021, 01:18
İMSİAD’dan UEDAŞ’a ziayaret

Gerçekleştirilen ziyarete İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Kumova ve İMSİAD Yüksek Danışma Kurulu Üyesi Muzaffer Rızvanoglu katıldı.

İnşaat sektörünün paydaşlarıyla sorunların çözümü için görüş alışverişinde bulunmaya devam eden İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri bu kapsamda UEDAŞ Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı’yı ziyaret ederek, müteahhitlerin elektrik ve altyapı sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundular.

İmara açılan bölgelerde inşaatların yapılmadan önce alt yapı ve elektrifikasyon işlemlerinin tamamlanması gerektiğine dikkat çeken Başkan Mustafa Andıç, inşaatların bitmesine karşın enerjinin bölgeye çok geç geldiği durumlarla karşılaşmamak için bütün paydaşların koordinasyon içerisinde çalışmaları gerektiğine işaret etti. İMSİAD Başkan Andıç, “İmara açılan bölgelerde elektrik enerjisi ve altyapının hazır olması gerektiğini düşünüyoruz. Ülkemiz ekonomisine katkılarına yenilerini eklemek isteyen inşaatçılarımız, enerjinin günümüzde artan önemi çerçevesinde gayrimenkul yatırımcılarına eksiksiz hizmet sunabilmek için çalışmalarını özveri ile sürdürüyor” şeklinde konuştu.

UEDAŞ Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı da İMSİAD Yönetimini ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
kapalı
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak 05:38
Güneş 07:01
Öğle 12:56
İkindi 16:07
Akşam 18:41
Yatsı 19:59