banner31

banner29

Türkiye’nin dijital skorunu yükselttik

"Türkiye Teknoloji Buluşmaları" Ticaret Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) himayelerinde E-Ticaret Sürekli Eğitim Merkezi ile E-Ticaret Merkezi AŞ tarafından TOBB İkiz Kuleler ‘de gerçekleştirildi.

İŞ DÜNYASI 03.03.2020, 01:46 05.03.2020, 10:14
Türkiye’nin dijital skorunu yükselttik

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu etkinlik kapsamında Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi Colman Deegan ve beraberindekilerle çalışma yemeğinde bir araya geldi.​

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz da basına açık bölümde yaptığı açılış konuşmasında dijital dünyaya hazırlandıklarını belirterek, "Bu konuda dünyanın önde gelen şirketlerinden Vodafone ile birlikte çalışıyoruz. Sadece firmadan tüketiciye değil, firmadan firmaya yapılan e-ticareti de geliştirmek istiyoruz." dedi.

Yavuz, ticarette yeni bir devrim yaşandığını söyledi. 200 yıl önce Sanayi Devrimi'nin ıskalandığını ifade eden Yavuz, "Bunun sıkıntısını hala yaşıyoruz. Sanayi Devrimi'ni kaçırdık ama şimdi önümüzde yeni bir devrim var. Bunun adı Elektronik Ticaret Devrimi. İnsanlar eskiden ticaret yolu üzerindeyse zengin oluyordu. İpek Yolu, Baharat Yolu bunun en güzel örnekleriydi. Bu ticaret yolları üzerindeki ülkeler, insanlar zenginleşirdi. Şimdi internet üzerinde 'siber otoban' var. Bu devrin ticaret yolu. Her evin, iş yerinin içinden geçiyor” diye konuştu.

"TÜRKİYE'NİN DİJİTAL SKORUNU YÜKSELTTİK"

Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi Colman Deegan da İdlib'de rejim unsurlarının hava saldırısı sonucu şehit veren Türk Ordusu'na başsağlığı, yaralılara şifa dileyerek başladığı konuşmasında, şirketin paydaşlarıyla birlikte daha iyi bir gelecek inşa edebilmek için çalıştığını söyledi.

Etkinlik kapsamında, e-ticaret ve e-ihracat konularında eğitimler veriliyor.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
16°
parçalı az bulutlu