banner31

banner29

TÜMSİAD Bursa Şubesi İnegöl MODEF 2012'ye çıkarma yaptı

TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı Balabanoğlu: "İnegöl dünya modasına yön veriyor"

İŞ DÜNYASI 15.10.2012, 13:03 15.10.2012, 12:08
TÜMSİAD Bursa Şubesi İnegöl MODEF 2012'ye çıkarma yaptı

 Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Bursa Şubesi Başkanı Cemal Balabanoğlu ve beraberindeki heyet bu yıl 27’incisi düzenlenen İnegöl Modef Expo Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nı ziyaret ettiler.

Mobilya üreticilerine ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan Cemal Balabanoğlu, fuarın Türkiye’nin ve dünyanın gözbebeği olduğunu söyledi. İnegöl’ün bir ilçe olmasına rağmen dünyada mobilya sektöründe söz sahibi olmasının oldukça sevindirici olduğunu belirten Balabanoğlu, “Koltuk takımları, yatak odası takımları ve diğer tüm mobilyalar gerçekten çok güzel. Çok değişik ve mobilya modasına yön verecek modelleri fuarda bulmak mümkün. Zaten biz yurt dışı fuarlarına gittiğimizde ya da yabancı firmaların kataloglarında bu çizgileri de görüyoruz” dedi.

İnegöl’ün mobilya modasına yön verdiğini vurgulayan Balabanoğlu,  “İnegöl mobilya üreticileri Avrupa’daki çizgiyi buraya taşıyarak aynı işçiliği hatta daha fazlasını burada yapabiliyorlar. Bundan dolayı biz İnegöl sanayicisini mobilyacısını bu başarılarından dolayı kutluyoruz” diye konuştu. İnegöl mobilyasının dünya çapındaki başarısının ihracat rakamlarına da yansıdığını dile getiren Balabanoğlu, “İnegöllülerin, ihracatı daha fazla arttırmalarını ve yurt dışına daha fazla açılmalarını temenni ediyoruz” ifadesini kullandı.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
20°
parçalı az bulutlu