banner31

banner29

Sanayicinin yanındayız

AK Parti Bursa Milletvekili Yıldırım, BTSO OSB’yi ziyaret etti.

İŞ DÜNYASI 22.05.2012, 22:49 22.05.2012, 21:50
Sanayicinin yanındayız

 AK Parti Bursa Milletvekili Bedrettin Yıldırım, üretim, istihdam ve ülke ekonomisine katma değer oluşturacak her konuda sanayicilerin yanında olduklarını belirtti.

 
Bursa Milletvekili Bedrettin Yıldırım, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Ali Uğur ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.
 
Türkiye’de düzenli sanayileşmenin en köklü ve ilk Organize Sanayi Bölgesi olan BTSO OSB’nin çalışmaları ve sanayicilerin sıkıntılarıyla ilgili görüş alışverişleri ve değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda, sanayicilerin hükümet kanadından takip edilmesi ve düzenlenmesini istedikleri talepleri dile getirildi.
 
Özellikle enerji alanında yaşanan sorunlar ve sanayicilerin bu konudaki talep ve beklentilerinin ele alındığı toplantıda konuşan Yıldırım, hükümet olarak 2 hafta içinde 8-10 düzenleme yaptıklarını ve sorunlara karşı çok hızlı çözüm üreten bir yapıda olduklarına işaret etti. Yıldırım, ihracat odaklı kalkınma modeli çerçevesinde iş adamlarının her türlü isteğini önemli görerek üzerinde durduklarını kaydetti.
 
Ali Uğur da, sanayicilerin sıkıntıları ve sorunlarıyla yakından ilgilenen ve bu yönde girişimlerde bulunan milletvekillerine sahip oldukları için şansı olduklarını söyledi. Üretim ve istihdama ciddiyet ve inançla her zaman katkı koymaya devam edeceklerini belirten Uğur, sanayicilerin sesi olmak adına uğraş verdiklerini ifade etti.
 
banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
17°
orta şiddetli yağmur