banner31

banner29

MÜSİAD'dan Kalıp Fuarı'na ziyaret

Çepni : Bursa’nın sanayi fuarlarına daha fazla ilgi göstermesi gerekiyor.

İŞ DÜNYASI 13.05.2012, 21:16 13.05.2012, 20:17
MÜSİAD'dan Kalıp Fuarı'na ziyaret

 MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Hasan Çepni ve beraberindeki heyet, Kalıp Avrasya 2012, Bursa Otomotiv Yan Sanayi Fuarı, Ambalaj- Plastik Fuarı ve Bursa 2'inci GüvenlikSistemleri, Endüstriyel Temizlik ve Hizmetleri Fuarlarındaki üyelerini ziyaret ettiler.

 
Başkan Hasan Çepni, “MÜSİAD olarak her zaman üyelerimizin yanında olduğumuzu gerçekleştirdiğimiz bu fuar ziyareti ile de bir kez daha göstermiş oluyoruz. Üyelerimizin yeni pazarlara yelken açabilmeleri için bu tarz organizasyonlarda yer almasını tavsiye ediyoruz. Gelişen Dünya’da bir iki ülkeye veya pazara hakim olmak, az olsun benim olsun düşüncesinin yerine birçok pazara hakim olma düşüncesi sanayicilerimizin ilk hedefi olmalıdır.
 
Sanayicilerimizin gelişimi için, ufuklarını açabilmek adına çalışmalarımız devam edecektir. Bursa’nın sanayi fuarlarına daha fazla ilgi göstermesi gerekiyor” dedi.
 
 
Ziyaretlerde 11-14 Ekim 2012 tarihleri arasında 14’üncüsü gerçekleştirilecek olan Uluslararası MÜSİAD Fuarı hakkında bilgi veren Çepni, 1993 yılından bu yana düzenlenen bu fuara gösterilen ilginin giderek arttığını, başta MÜSİAD üyeleri olmak üzere, yeni pazarları hedefleyen sanayicileri bu fuara beklediğini ifade etti.
banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
10°
parçalı bulutlu