banner31

banner29

MÜSİAD Bursa'ya çifte ödül

“En başarılı şube” ve “En başarılı çalışan” ödülleri Bursa’ya geldi.

İŞ DÜNYASI 30.04.2012, 23:49 30.04.2012, 22:50
MÜSİAD Bursa'ya çifte ödül

 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) 21’inci olağan genel kurulunda MÜSİAD Bursa Şubesi 2 ödüle layık görüldü. MÜSİAD Bursa Şubesi, üst üste 2. kez  “En Başarılı Şube” seçilirken, MÜSİAD Bursa Şubesi Müdürü Harun Pınarbaşı ise “En Başarılı Şube Çalışanı” ödülüne layık görüldü. Gelen çifte ödül ile MÜSİAD Bursa Şubesi’nin başarılı çalışmaları tescillendi.

 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, AB Bakanı Egemen Bağış, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, çeşitli ülkelerin büyükelçileri, milletvekilleri ve gerek yurtiçi gerekse de yurtdışındaki MÜSİAD şubelerinin başkanlarının ve temsilcilerinin katıldığı MÜSİAD’ın 21. Olağan Genel Kurulu Haliç Kongre Merkezi’nde yaklaşık 4 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. Genel Kurula Bursa’dan da kalabalık bir heyet iştirak etti.
 
Ömer Cihad Vardan’ın başkanlık görevini Nail Olpak’a devrettiği genel kurulda derneğin başarılı birimleri de ödüllendirildi. Belirlenen çalışma kriterlerine göre son bir yılda en yüksek puanı almayı başaran MÜSİAD Bursa Şubesi, üst üste 2. kez “MÜSİAD’ın En Başarılı Şubesi” olarak ödüle layık görüldü. Bursa Şubesi Başkanı Hasan Çepni ödülü MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve Teşkilatlanma Başkanı Abdurrahman Kaan’ın elinden aldı.
 
Bursa Şubesi’ne bir ödül de “En Başarılı Çalışan” kategorisinde geldi. MÜSİAD Bursa Şubesi Müdürü Harun Pınarbaşı, “MÜSİAD’ın En Başarılı Şube Çalışanı” olarak genel kurulda plaketle ödüllendirildi. Pınarbaşı’na plaketi  MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Murat Kalsın tarafından takdim edildi. 
 
“BU BAŞARI TAKIM ÇALIŞMASININ SONUCU”
 
Dönemin en başarılı şubesi seçilmenin onur verici bir durum olduğunu belirten MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Hasan Çepni, Bursa’da yaptıkları çalışmaların sadece kentte değil, ülke çapında da ses getirdiğini kaydetti. Yönetim Kurulu üyeleri, sektör kurulları, genç MÜSİAD üyeleri ve profesyonel kadroları ile iyi bir takım oluşturduklarını vurgulayan Çepni, “Amacımız kentimizin ve ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak. Belirlenen 2023 hedefleri için kendimizi birinci derecede sorumlu hissediyor ve tüm çalışmalarımızı bu bilinçle yapıyoruz. Ödüllerin Bursa’ya kazandırılmasında katkıda bulunan tüm mensuplarımıza şükranlarımızı sunuyorum” dedi.
 
Ödüllerin sadece MÜSİAD’a değil, Bursa’ya verildiğini vurgulayan Başkan Hasan Çepni, “Ödüllerin Bursa’ya verilmesi kentimizin açısından da sevindirici bir durum. Kamu kurumları, yerel yönetim ve özel sektör birlikteliğiyle büyük bir dinamizm sergileyen Bursa, sivil toplum kuruluşlarıyla da örnek oluyor. Çalışmalarımızda bizden desteklerini esirgemeyen kamu kurumu yöneticilerine, yerel yöneticilere, iş dünyası kuruluşlarına ve basınımıza da teşekkürü bir borç biliyoruz” diye konuştu.      
 
banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
20°
parçalı az bulutlu