banner31

banner29

BEKSİAD'dan Vali Canbolat'a ziyaret

BEKSİAD Yönetimi, Vali Canbolat'ı ziyaret etti.

İŞ DÜNYASI 17.01.2019, 16:28 17.01.2019, 17:29
BEKSİAD'dan Vali Canbolat'a ziyaret
 Bebe Çocuk Konfeksiyon Sanayici ve İşadamları Derneği (BEKSİAD) Başkanı Ömer Yıldız ile beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Bursa Valisi Yakup Canbolat'ı ziyaret etti.

 

BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Bursa Valisi Yakup Canbolat’ı, Heykel’de bulunan tarihi Bursa Valilik Binası’ndaki makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette konuşan Bursa Valisi Yakup Canbolat, BEKSİAD’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, sektör temsilcilerinden bilgi aldı.

 

BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız ise Vali Canbolat’a hayırlı olsun dileklerini ileterek sektörün genel yapısı hakkında bilgiler verdi. Yıldız, Bursa’nın, bebe ve çocuk konfeksiyonu sektöründe üretimden, modaya varıncaya kadar pek çok alanda Türkiye’nin lider şehri olduğunu ve hatta bu alanda dünyanın da sayılı merkezlerinden birisi olduğunu söyledi.

BEKSİAD’ın da bu doğrultuda çalıştığının belirten Yıldız, “Biz de yeni bir yönetim sayılırız. Göreve geleli hemen hemen bir yıl kadar bir süre oldu. Bizden önceki yönetimlerin diğer valililerimizle yürüttüğü yakın teması, biz de önceki valimiz ve şimdi de sizlerle yürüteceğiz inşallah. Bunun neticesinde de inanıyoruz ki mevcut pozisyonumuzu daha ileriye taşıyacağız. Bizler bu noktada ümitvarız” dedi.

 

Vali Cabolat’a davet

 

Vali Canbolat’ı, sektör temsilcilerinin katılımıyla 9 Ocak’ta başlayacak olan Juniıo Show fuarına davet eden Yıldız, “Öncesinde de inşallah sizleri Vişne Ticaret Bölge’mizde ağırlamak, üretim alanlarımızı gezdirmek isteriz. Ziyaretiniz bizleri onurlandıracak ve mutlu edecektir” diye konuştu.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
20°
parçalı az bulutlu