banner38

banner31

banner29

banner37

Milletvekili Kılıç’tan TÜMSİAD Bursa Şubesine ziyaret…

AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ahmet Kılıç, TÜMSİAD Bursa Şubesi’ni ziyaret etti ve güven tazeleyerek aynı göreve yeniden seçilen Mustafa Kemal Şerbetçioğlu’na tebriklerini iletti.

GÜNDEM 17.06.2021, 14:33
Milletvekili Kılıç’tan TÜMSİAD Bursa Şubesine ziyaret…
banner40

Ziyarette konuşan TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı ve TBMM 24. Dönem AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, “Bu dönemde üye ilişkilerimizi en üst düzeyde sürdürdük, sektörel meseleleri değerlendirdik ve çözüm önerilerimizi ilettik. Pandemi ile ilgili kısıtlamaların kademeli olarak kaldırılmasıyla birlikte çalışmalarımızı yoğunlaştırdık” dedi.

TÜMSİAD Bursa Şubesi yönetim kurulu üyelerinin de iştirak ettikleri görüşmede faaliyetleri hakkında bilgi veren AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ahmet Kılıç da, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda çalışmalarımızı aralıksız dürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

“Türkiye’yi güzel yarınlara hep birlikte götüreceğiz” diyen Vekil Kılıç sözlerini şöyle sürdürdü;

“Covid-19 sürecindeki sıkıntıların giderilmesi için yapısal anlamda yasalar çıkarttık. Vergi ödeme kolaylıkları için yapılandırmalardan, esnafımıza yönelik iş kayıplarının giderilmesine kadar pek çok iyileştirici kararlar alındı. Ülkemiz Covid-19 ile mücadele sürecinde dünyada hep bir adım öndeydi. Bunlara sağlık ananında yapılan yatırımlarla atlatabildik. Hem üretim, hem ticaret, hem de toplumsal hayatın devamı için yapılması gerekenleri hassasiyetle takip ediyor ve uyguluyoruz. Sanayideki veriler güzel geliyor ihracat artıyor, bunlar olumlu gelişmeler. Turizm sektörünün de açılmasıyla birlikte zor bir dönemi geride bırakacağız.”

AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç’ın TÜMSİAD Bursa Şubesi’ni ziyareti değişik konuların istişaresi ile devam eti.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
30°
açık
Namaz Vakti 01 Temmuz 2022
İmsak 03:35
Güneş 05:31
Öğle 13:13
İkindi 17:10
Akşam 20:44
Yatsı 22:31