banner31

banner29

BHİD üyeleri buluştu

Yaza merhaba niteliği taşıyan etkinliğe, üyeler yoğun ilgi gösterdi.

GÜNDEM 27.05.2012, 09:36 27.05.2012, 08:37
BHİD üyeleri buluştu
Bursa Halkla İlişkiler Derneği, Genel Kurul sonrası Sümbüllü Bahçe Konağı’nda düzenlenen Brunch etkinliğinde üyeleri ile bir araya geldi. Genel Kurul sonrası gerçekleştirilen ve yaza merhaba niteliği de taşıyan bu ilk etkinliğe, üyeler yoğun ilgi gösterdi.
 
Dernek Başkanı Serdar Ömeroğulları, yeni yönetimin göreve gelir gelmez yoğun bir çalışma temposu içerisine girdiğini, düzenli haftalık toplantılarda derneğin yeni dönemine damga vuracak projelerin çalışmasının yapıldığını dile getirdi. Ömeroğulları üyelere Genel Kurul sürecindeki desteklerinden ötürü teşekkür ederken, Başta TÜHİD olmak üzere çeşitli sivil toplum örgütlerinin tebriklerini de üyelerle paylaştı.
 
Ömeroğulları, “Bursa’nın önemli sivil toplum örgütlerinden biri olan ve 20. yılını geride bırakan Bursa Halkla İlişkiler Derneği, kentin hızla yükselen marka değeriyle paralel bir seyir izliyor. Rotasını sanayiden turizme çeviren kentin, tam da bu dönemde en fazla ihtiyacı olan kavramlardan birinin Halkla İlişkiler olduğunu düşünüyoruz. Bursa’da Halkla İlişkiler kavramının gelişimi açısından yapılacak çok fazla iş olduğunu da düşünüyoruz. Bu nedenle kollarımızı sıvadık özel sektör ya da kamu sektörü ayırt etmeksizin yoğun bir çalışma temposu içine girmeyi planlıyoruz” diye konuştu.
 
Bu dönemde katılımcılığa büyük önem verdiklerinin altını çizerek, “Üyelerimizle dernek çatısı altında önemli projelerde top yekûn bir çalışma sergilemeyi istiyoruz. Bursa Halkla İlişkiler Derneği neden Türkiye çapında ses getirecek projeler gerçekleştirmesin. Böylece kentin bu anlamda ufkunu açacak bir yola girmiş oluruz. Bu tam da bizim arzuladığımız durumdur” dedi.
 
“Bu dönemde sosyal medya konusunda da etkin olmak hedeflerimiz arasında yer alıyor” diye konuşan Ömeroğulları“bu konuda hem üyelerimize yönelik eğitim seminerleri düzenlemeyi hem de dernek olarak sosyal medyayı etkin bir biçimde kullanmayı amaçlıyoruz” dedi. Ayrıca, etkinlikleri duyurmak, üyeleri tanıtmak, kişisel gelişime katkı sağlayacak makaleler yayınlamak ve söyleşilere yer vermek amacıyla bir bülten çalışması içerisinde olduklarına da değinen Ömeroğulları, bunu da üyelerin yanı sıra geniş bir okuyucu kitlesiyle paylaşmak istediklerini belirtti. Etkinliğin gerçekleşmesinde desteklerinden dolayı Osmangazi Belediyesi’ne teşekkür edildi.
 
  
banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
21°
parçalı az bulutlu