banner38

banner31

banner29

banner37

MÜSİAD’dan, Uluslararası İmam Hatip Lisesi’ne ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Uluslararası Murat Hüdavendigar Anadolu İmam Hatip Lisesi yönetimini ve eğitim gören öğrencileri ziyaret etti.

DİĞER 12.06.2021, 10:20 12.06.2021, 10:28
MÜSİAD’dan, Uluslararası İmam Hatip Lisesi’ne ziyaret

MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay ile beraberindeki heyet, Uluslararası Murat Hüdavendigar Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Türkmen eşliğinde liseyi gezerek, öğrencilerle yemek yedi ve sohbet etti.

Ziyarette konuşan MÜSİAD Başkanı Nihat Alpay, Uluslararası Murat Hüdavendigar Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde eğitim gören öğrencilerin Türkiye ile diğer ülkeler arasında gönül köprüsünün inşa edilmesi noktasında önemli bir misyon üstlendiğine dikkat çekti. Başkan Nihat Alpay sözlerini şöyle sürdürdü; “Lisemiz gönül coğrafyası diye tanımladığımız ülkelerde gelen Müslüman kardeşlerimize ev sahipliği yapıyor. Hem mimarisi hem de yönetimiyle çok güzel bir eser olmuş. Bursa’mızda uluslararası seviyede, her branşta eğitim veren böyle bir lisenin varlığı geleceğimiz olan evlatlarımızın yetişmesi ve ülkemizin ilişkilerinin gelişmesine büyük katkı sağladığı kanaatindeyim. Buradaki öğretmenlerimiz ve müdürümüze emekleri için teşekkür ediyorum. Allah yardımcıları olsun” dedi.

Uluslararası Murat Hüdavendigar Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Türkmen de MÜSİA Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay ve Yönetim Kurulu Üyelerine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ederken, lisenin mevcut öğrenci sayısı, faaliyetlerine ilişkin sunum yaparak MÜSİAD heyetini bilgilendirdi.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
Namaz Vakti 08 Aralık 2021
İmsak 06:11
Güneş 07:38
Öğle 12:53
İkindi 15:33
Akşam 17:58
Yatsı 19:19