banner38

banner31

banner29

banner37

İyilik hareketine Yeşim'den destek

Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Özcan Susmaz’ın ziyaret ettiği Yeşim Grup CEO’su Şenol Şankaya, “İyilik hareketine desteğimiz, pandemide de artarak devam ediyor” dedi.

DİĞER 13.03.2021, 12:17 14.03.2021, 22:24
İyilik hareketine Yeşim'den destek

Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Özcan Susmaz, Yeşim Grup CEO’su Şenol Şankaya’ya gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinde şubenin yürüttüğü çalışmaları ve tasarladığı projeleri anlattı.

‘BAĞIŞÇI KATKISI ÇOK ÖNEMLİ’

İhtiyaç sahiplerini kötü günlerinde yalnız bırakmamak için gece-gündüz sahada olduklarını belirten Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Özcan Susmaz, “Bursa Şubesi olarak, Türk Kızılay vizyonuyla çalışmaya ve gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerle örnek olmaya devam ediyoruz. Türk Kızılay, hiçbir zaman kâr amacı güden bir kuruluş olmadı. Bağışçılarımız ve gönüllülerimizle birlikte çalışarak iyilik hareketimizi daha da iyi noktalara getirmeye çabalıyoruz. İhtiyaç sahibi her vatandaşımızın yanında olmaya çalışırken bağışçılarımızın desteği bizim için çok önemli. Bu nedenle Bursa ve ülke ekonomisine önemli katma değerler sağlayan Yeşim Grup’un da bu çalışmalarda yanımızda olduğunu bilmek bizim için çok değerli” diye konuştu.

‘SAHADA ELİNİZ GÜÇLENMELİ’

Köklü ve önemli bir yardım kuruluşunun her zaman yanında olma adına hassasiyet gösterdiklerini belirten Yeşim Grup CEO’su Şenol Şankaya da “Türkiye’nin dünya çapında bir kuruluşu haline gelen Türk Kızılay’a ve kurumun lokomotiflerinden Bursa Şubesi’ne destek vermek, hepimizin sorumluluğu. Bizim gibi iş insanlarının öncelikli görevi, şehrimizde faaliyet gösteren ve vatandaşlarımıza merhamet eli uzatan Türk Kızılay gibi kuruluşların çalışmalarına destek için ne gerekiyorsa yapmak. Pandemi öncesinde olduğu gibi pandemi süresince de Türk Kızılay’ın sahada elini güçlendirmek için katkı sağladık. Yeşim Grup olarak sosyal sorumluluk noktasında duyarlılık göstermeye ve iyilik hareketini de desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

banner32
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
açık
Namaz Vakti 08 Aralık 2021
İmsak 06:11
Güneş 07:38
Öğle 12:53
İkindi 15:33
Akşam 17:58
Yatsı 19:19